Žiadosť do MŠ

Aktivity MŠ

Deti  oboznamujeme v priebehu školského roka s počítačovou technikou.Učíme ich základom pri práci s PC.Pracujeme s jednoduchými edukačnými programami.

Deťom s rečovými a komunikačnými problémami je zabezpečená logopedická starostlivosť v spolupráci s Mgr.S.Hučkovou.
V štvrtej triede prebieha projekt: "Polícia na stope" v spolupráci s mestskou políciou(boj proti detskej kriminalite,návykovým látkam,chránenie vlastného tela a zdravia,ochrana životného prostredia atdˇ.)
V štvrtej triede prebehne program zameraný na primárnu prevenciu na budovanie sebavedomia a uvedomovania si seba samého " Kto som,čo dokážem a čo mám rád" v spolupráci s PPP.
V tretej triede prebieha projekt:"Sladkosti závislosťou"pod vedením psychologičiek.

O radostný vstup predškolákov do prvej triedy ZŠ sa zaoberáme v programe " Tešíme sa na školu" v spolupráci s PPP.

Krúžková činnosť: Moderný tanec
                                 Anglický jazyk

V priebehu roka spolupracujeme s detským ortopédom a stomatologičkou.

Deti sa oboznamujú s dramatickým umením v dvojtýždenných intervaloch, bábkové divadlo slúži ako prostriedok výchovno-vzdelávacieho procesu.
Denne sa venujeme kultúrnej gramotnosti.

Dlhodobo sa staráme o zdravý duševný a telesný rozvoj dieťaťa.Do ranných cvičení zaraďujeme cvičenia proti tvorbe plochých nôh a upevňovanie chrbtového svalstva,asány,dychové a relaxačné cvičenia.

Spolupracujeme s Domom sociálnych služieb s oddelením mentálne postihnutých detí.

Spolupracujeme s MŠ Budovateľskou ako družobnou škôlkou.

• Materská škola,
    Okružná 1