• GRATULUJEME

• Naše deti sa zúčastnili výtvarnej súťaže „Šťastné dieťa“. Na krásnom III. mieste sa umiestnila naša predškoláčka Kristínka Juhásová. Cenu so osobne prevzala v CVČ. Kristínke gratulujeme.

• Milí rodičia, priatelia

•

Ďakujeme všetkým rodičom, ich príbuzným a známym za poskytnutie 2% zo svojich daní pre našu MŠ.

Získané peniaze boli aj budú použité na zveľaďovanie školského dvora,  doplnenie športových aj didaktických pomôcok v rámci materskej školy.

Touto cestou si Vás aj v tomto roku dovoľujeme osloviť s prosbou  o pomoc a podporu pre našu materskú školu. Dovoľujeme si uchádzať sa o Vašu priazeň v rámci možnosti poskytnutia 2% z Vašich daní.

Ak ste sa rozhodli darovať 2% našej materskej škole nezabudnite do 15. februára 2024 požiadať vášho zamestnávateľa o vydanie potvrdenia o zaplatení dane. Bližšie informácie a tlačivá Vám poskytnú pani učiteľky v triedach.

• KARNEVAL

• Milí rodičia,

dňa 09.02.2024 (piatok) sa

v materskej škole uskutoční

fašiangový karneval

Prosíme Vás, aby ste deťom zabezpečili masky.

Ďakujeme!